Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Team Lead OGŁOSZENIE FIRMOWE

February 25, 2020 14:42 - Dam pracę - Gliwice
Szczegóły ogłoszenia
Chcesz pracować w najszybciej rozwijającej się firmie na świecie?
Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem?
Nie przeraża Cię praca na zmiany? Wolisz pracować 4 dni w tygodniu, a 3 pozostałe mieć dla siebie?
Pragniesz rozwijać się w automatyzacji i optymalizacji procesów?
Wszystko się zgadza? Świetnie! Bo właśnie takich osób szukamy! Aplikuj już dziś!
oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę na pełen etat - 4 dni w tygodniu (zarówno zmiana dzienna i nocna)
• możliwość uzyskania premii
• prywatną opiekę medyczną
• ubezpieczenie na życie
• bezpłatny transport do i z pracy organizowany przez firmę
zadania
• koordynacja pracy zespołu
• pomoc w codziennym zarządzaniu pracą magazynu np. organizacyjne działania dotyczące pracowników, przydzielanie im zadań, szkolenie itp.
• rozwiązywanie problemów w celu poprawy procesu, uczestniczenie w realizacji różnych koncepcji oraz innych inicjatyw dotyczących doskonalenia procesów
• pomoc w utrzymaniu czystości i ładu w miejscu pracy
oczekujemy
• otwartego umysłu i chęci podejmowania nowych wyzwań
• umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
• umiejętności obsługi pakietu programów Microsoft Office (w szczególności programu Excel)
• analitycznego podejścia i umiejętności rozwiązywania problemów
• doświadczenia w pracy z procedurami doskonalenia procesów
• umiejętności dostosowywania się do nowych wyzwań
• mile widziana będzie znajomość języka angielskiego (B1)
• podstawowej wiedzy z zakresu metodologii Lean
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu